Wypełnianie zmarszczek i zagłębień kwasem hialuronowym


 

Zabieg polega na wstrzykiwaniu niewielkich ilości usieciowanego kwasu hialuronowego w skórę w miejscu zagłębienia przy pomocy bardzo cienkiej igły.

 

Zabiegi wykonywane są z zastosowaniem preparatów: TEOSYAL® PureSense First Lines, TEOSYAL® PureSense Global Action, TEOSYAL® PureSense Deep Lines.

 

TEOSYAL® PureSense First Lines
Zalecany do korekcji delikatnych, powierzchownych zmarszczek, wrażliwych obszarów takich jak „kurze łapki”. Może być stosowany również do delikatnych wypełnień innych części ciała o delikatnej skórze jak: szyja, dekolt, dłonie. Efekt utrzymuje się ok. 6 miesięcy.

Stężenie: 20 mg/g
Skład: usieciowany kwas hialuronowy plus 0,3% lidokainy
Wskazania: korekcja płytkich zmarszczek

 

TEOSYAL® PureSense Global Action
Przeznaczony do wypełniania średnich zmarszczek, umiarkowanych fałd nosowych. Jest najbardziej uniwersalnym preparatem z gamy TEOSYAL® polecanym do wszystkich obszarów twarzy, gdzie zmarszczki nie są zbyt wyraźne. Jest stosowany również do wypełnień ust: daje mniejszy efekt wolumetryczny niż dedykowany do ust TEOSYAL® Kiss, ale ładnie modeluje i nawilża usta. Szczególnie rekomendowany do korekcji ust po 45 roku życia. Efekt utrzymuje się 9-12 miesięcy.

Stężenie: 25 mg/g
Skład: usieciowany kwas hialuronowy plus 0,3% lidokainy
Wskazania: wypełnienie średnich zmarszczek

 

TEOSYAL® PureSense Deep Lines
To drugi (obok TEOSYAL® Global Action) preparat z gamy TEOXANE o wielu wskazaniach. Jest to bardzo lepki żel, który doskonale sprawdza się przy wypełnianiu i korekcji głębokich zmarszczek, bruzd oraz fałd nosowo-wargowych. Jest też stosowany do zwiększania objętości ust, policzków oraz kształtowania owalu twarzy. Średni czas utrzymywania się preparatu w skórze to 9-12 miesięcy.

Stężenie: 25 mg/g
Skład: usieciowany kwas hialuronowy plus 0,3% lidokainy
Wskazania: wypełnienie głębokich zmarszczek

W naszym gabinecie udzielane są przedzabiegowe konsultacje lekarskie. Istnieje także możliwość porady dermo-kosmetycznej magistrów kosmetologii dotyczącej zabiegów z zastosowaniem kwasu hialuronowego i metod skojarzonych.

 

Zabiegi przeprowadzane są przez lekarzy posiadających przeszkolenie i doświadczenie w zakresie stosowania kwasu hialuronowego w wypełnianiach.

 

CENNIK WYBRANYCH USŁUG


 

Konsultacja lekarza 100 zł

bezpłatna w przypadku wykonania zabiegu

 

Wypełnianie zmarszczek i bruzd kwasem hialuronowym

TEOSYAL® Deep Lines 900 zł / 1 ml
TEOSYAL® Global Action 800 zł / 1 ml
TEOSYAL® Touch Up 600 zł / 0,5 ml

 

Najnowsze topowe wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego TEOSYAL®RHATM
RHA1 900 zł / 1ml

RHA2 1000 zł / 1ml

RHA3 1100 zł / 1ml

RHA4 1200 zł / 1ml

 

 

Sosnowiec Centrum Pogoń ul. Jana Kilińskiego 8

Kluczowe słowa: wypełnianie zmarszczek Sosnowiec, pedicure leczniczy Sosnowiec, kosmetyczka Sosnowiec, kosmetolog Sosnowiec, wypełnianie zmarszczek Sosnowiec Dąbrowa Górnicza Będzin Czeladź Jaworzno Katowice Mysłowice i okolice Zagłębie śląskie Śląsk odciski, usuwanie odcisków Sosnowiec