Wypełnianie zmarszczek i zagłębień kwasem hialuronowym


 

Zabieg polega na wstrzykiwaniu niewielkich ilości usieciowanego kwasu hialuronowego w skórę w miejscu zagłębienia przy pomocy bardzo cienkiej igły.

 

Zabiegi wykonywane są z zastosowaniem preparatów: TEOSYAL® PureSense Global Action, TEOSYAL® PureSense Deep Lines.

 

TEOSYAL® PureSense Global Action
Przeznaczony do wypełniania średnich zmarszczek, umiarkowanych fałd nosowych. Jest najbardziej uniwersalnym preparatem z gamy TEOSYAL® polecanym do wszystkich obszarów twarzy, gdzie zmarszczki nie są zbyt wyraźne. Jest stosowany również do wypełnień ust: daje mniejszy efekt wolumetryczny niż dedykowany do ust TEOSYAL® Kiss, ale ładnie modeluje i nawilża usta. Szczególnie rekomendowany do korekcji ust po 45 roku życia. Efekt utrzymuje się 9-12 miesięcy.

Stężenie: 25 mg/g
Skład: usieciowany kwas hialuronowy plus 0,3% lidokainy
Wskazania: wypełnienie średnich zmarszczek

 

TEOSYAL® PureSense Deep Lines
To drugi (obok TEOSYAL® Global Action) preparat z gamy TEOXANE o wielu wskazaniach. Jest to bardzo lepki żel, który doskonale sprawdza się przy wypełnianiu i korekcji głębokich zmarszczek, bruzd oraz fałd nosowo-wargowych. Jest też stosowany do zwiększania objętości ust, policzków oraz kształtowania owalu twarzy. Średni czas utrzymywania się preparatu w skórze to 9-12 miesięcy.

Stężenie: 25 mg/g
Skład: usieciowany kwas hialuronowy plus 0,3% lidokainy
Wskazania: wypełnienie głębokich zmarszczek

CENNIK WYBRANYCH USŁUG


Wypełnianie zmarszczek i bruzd kwasem hialuronowym

TEOSYAL® UltraDeep 1000 zł 

TEOSYAL® Deep Lines 900 zł 
TEOSYAL® Global Action 800 zł 
TEOSYAL® Touch Up 600 zł 

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego TEOSYAL®RHATM

RHA3 1100 zł 

RHA2 1000 zł 

RHA1 900 zł 

Sosnowiec Centrum Pogoń ul. Jana Kilińskiego 8

Kluczowe słowa: wypełnianie zmarszczek Sosnowiec, pedicure leczniczy Sosnowiec, kosmetyczka Sosnowiec, kosmetolog Sosnowiec, wypełnianie zmarszczek Sosnowiec Dąbrowa Górnicza Będzin Czeladź Jaworzno Katowice Mysłowice i okolice Zagłębie śląskie Śląsk odciski, usuwanie odcisków Sosnowiec