Metoda kostki Arkady


Najnowsza metoda stosowania w leczeniu wrastających paznokci. Korekcja wrastającego paznokcia metodą Arkady to przełom w dziedzinie podologii, która pozwala na przeprowadzenie nieinwazyjnego zabiegu, przynoszącego natychmiastową ulgę w bólu. Dodatkową korzyścią jest efekt estetyczny, zrekonstruowana płytka nabiera naturalnego i zdrowego wyglądu.

 

W metodzie Arkady za pomocą urządzenia medycznego - Kostki Arkady stabilizuje się paluch, następnie za pomocą manipulatorów w sposób bardzo delikatny i bezbolesny odkształca płytkę paznokciowąi za pomocą akrylu opracowanego na potrzeby metody Arkady - utrwala to odkształcenie. Tak odkształcona płytka daje uczucie komfortu gównie z powodu ustąpienia uporczywego bólu. Odpowiednio nałożony, utwardzający się pod wpływem wiązania chemicznego akryl, unosi płytkę paznokcia i nadaje jej właściwy kierunek wzrostu.

Prezentacja przypadków, za zgodą Arkada International Sp. z o.o.
Prezentacja przypadków, za zgodą Arkada International Sp. z o.o.
Prezentacja przypadków, za zgodą Arkada International Sp. z o.o.
Prezentacja przypadków, za zgodą Arkada International Sp. z o.o.

W gabinecie podologicznym udzielane są porady dermo-kosmetyczne dotyczące właściwej pielęgnacji paznokci i metod leczenia wrastających paznokci oraz przeprowadzane są zabiegi korekcji paznokci metodą Arkady, trzyczęściowej klamry metalowej, drutowo-klejonej, klamry plastikowej, rurki SulciProtektor i tamponowania. Zabiegi te w większości przypadków są zupełnie bezbolesne, istnieje także możliwość znieczulenia miejscowego.

 

Wykonanie zabiegu przebiega w warunkach z zachowaniem jak największej czystości, sterylności i bezpieczeństwa dla Klienta. Tylko na materiałach jednorazowego użytku i z zastosowaniem narzędzi wysterylizowanych w autoklawie medycznym, najwyższej klasy B.

 

CENNIK WYBRANYCH USŁUG


Konsultacja

dr n. med. 120 zł

kontrolna 60 zł

 

Korekcja wrastającego paznokcia metodą Arkady 300 zł

cena uzależniona jest od stopnia skomplikowania przypadku oraz wielkości paznokcia

Serum kolagenowe z nanosrebrem AArkada 90 zł

 

 

Sosnowiec Centrum Pogoń ul. Jana Kilińskiego 8

Kluczowe słowa: metoda Akrady, kostka Arkady leczenie wrastających paznokci, usuwanie, wrastające paznokcie Sosnowiec, pedicure leczniczy Sosnowiec, kosmetyczka Sosnowiec, kosmetolog Sosnowiec, wrastające paznokcie podolog Sosnowiec Dąbrowa Górnicza Będzin Czeladź Jaworzno Katowice Mysłowice i okolice Zagłębie śląskie Śląsk odciski, usuwanie odcisków Sosnowiec