Metoda kostki Arkady


Najnowsza metoda stosowania w leczeniu wrastających paznokci. Korekcja wrastającego paznokcia metodą Arkady to przełom w dziedzinie podologii, która pozwala na przeprowadzenie nieinwazyjnego zabiegu, przynoszącego natychmiastową ulgę w bólu. Dodatkową korzyścią jest efekt estetyczny, zrekonstruowana płytka nabiera naturalnego i zdrowego wyglądu.

 

W metodzie Arkady za pomocą urządzenia medycznego - Kostki Arkady stabilizuje się paluch, następnie za pomocą manipulatorów w sposób bardzo delikatny i bezbolesny odkształca płytkę paznokciowąi za pomocą akrylu opracowanego na potrzeby metody Arkady - utrwala to odkształcenie. Tak odkształcona płytka daje uczucie komfortu gównie z powodu ustąpienia uporczywego bólu. Odpowiednio nałożony, utwardzający się pod wpływem wiązania chemicznego akryl, unosi płytkę paznokcia i nadaje jej właściwy kierunek wzrostu.

Prezentacja przypadków, za zgodą Arkada International Sp. z o.o.
Prezentacja przypadków, za zgodą Arkada International Sp. z o.o.
Prezentacja przypadków, za zgodą Arkada International Sp. z o.o.
Prezentacja przypadków, za zgodą Arkada International Sp. z o.o.

W gabinecie podologicznym udzielane są porady dermo-kosmetyczne dotyczące właściwej pielęgnacji paznokci i metod leczenia wrastających paznokci oraz przeprowadzane są zabiegi korekcji paznokci metodą Arkady, trzyczęściowej klamry metalowej, drutowo-klejonej, klamry plastikowej, rurki SulciProtektor i tamponowania. Zabiegi te w większości przypadków są zupełnie bezbolesne, istnieje także możliwość znieczulenia miejscowego.

 

Wykonanie zabiegu przebiega w warunkach z zachowaniem jak największej czystości, sterylności i bezpieczeństwa dla Klienta. Tylko na materiałach jednorazowego użytku i z zastosowaniem narzędzi wysterylizowanych w autoklawie medycznym, najwyższej klasy B.

 

CENNIK WYBRANYCH USŁUG


Konsultacja

•podologiczna 80 zł
• specjalisty, dr n. med. 100 zł
• kontrolna 60 zł

 

 

Korekcja wrastającego paznokcia metodą Arkady 300 zł

cena uzależniona jest od stopnia skomplikowania przypadku oraz wielkości paznokcia

Serum kolagenowe z nanosrebrem AArkada 85 zł

 

 

Sosnowiec Centrum Pogoń ul. Jana Kilińskiego 8

Kluczowe słowa: metoda Akrady, kostka Arkady leczenie wrastających paznokci, usuwanie, wrastające paznokcie Sosnowiec, pedicure leczniczy Sosnowiec, kosmetyczka Sosnowiec, kosmetolog Sosnowiec, wrastające paznokcie podolog Sosnowiec Dąbrowa Górnicza Będzin Czeladź Jaworzno Katowice Mysłowice i okolice Zagłębie śląskie Śląsk odciski, usuwanie odcisków Sosnowiec