Krioterapia ciekłym azotem


Oferta krioterapii ciekłym azotem obejmuje zabiegi kriodestrukcji zmian w przebiegu wybranych chorób skóry, które stanowią w głównej mierze problem estetyczny, a także biostymulujący kriopeeling o działaniu przeciwstarzeniowym.

 

Zapraszamy na konsultację, która pozwoli ocenić stan i problemy Twojej skóry oraz ustalić strategie terapeutyczne i możliwe do uzyskania rezultaty. Zaproponujemy najbardziej efektywne rozwiązania, a Ty zdecydujesz o podjęciu zabiegu.

 

Wszystko czego potrzebujesz - dla Ciebie!

 

Zapraszamy na specjalistyczne zabiegi, których celem jest:

 

usuwanie brodawek, kurzajek
usuwanie włókniaków

 

biostymulujący kriopeeling ciekłym azotem

 

Adres: ul. Jana Kilińskiego 8, 41-200 Sosnowiec, Telefon: 508 816 351

Kriodestrukcja (kriochirurgia) to metoda krioterapii polegająca na miejscowym niszczeniu wybranych defektów lub zmian skórnych za pomocą cieczy kriogenicznej. W naszym gabinecie stosujemy ciekły azot medyczny, gaz o najniższej temperaturze wrzenia, -196oC.

 

Metoda wykorzystywana jest w usuwaniu m. in. kurzajek, brodawek płaskich, brodawek stóp, brodawek łojotokowych, włókniaków miękkich, niektórych przypadków blizn przerostowych, niektórych przypadków bliznowców i niektórych przypadków nagniotków.

 

Kriopeeling to metoda krioterapii miejscowej polegająca na zastosowaniu cieczy kriogenicznej w celu niwelowania przebarwień, blizn i wszelkich nieestetycznych zmian spowodowanych trądzikiem oraz wywołania silnego efektu biostymulującego.

 

Metoda wykorzystywana jest w trądziku pospolitym, po wyleczeniu aktywnych zmian zapalnych oraz w łysieniu plackowatym.

 

Krioterapię ciekłym azotem można wykonać niezależnie od wieku, również u dzieci i osób w podeszłym wieku.

Zabieg przeprowadzany jest aparatem ciekłoazotowym Brymill z certyfikatem CE medycznym. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa i higieny przez specjalistów ochrony zdrowia, którzy przebyli szkolenie z zakresu kriochirurgii.

 

Podczas zabiegu stosowane są aplikatory natryskowe lub kontaktowe. Aplikatory kontaktowe po zabiegu poddawane są dezynfekcji z wykorzystaniem myjki ultradźwiękowej i preparatów do dezynfekcji o szerokim spektrum działania, a następnie są sterylizowane w parowym autoklawie medycznym.

 

Zapraszamy!


CENNIK WYBRANYCH USŁUGKonsultacja
• lekarza lub dr n. med. kosmetologa 100 zł
(bezpłatna w przypadku wykonania zabiegu)
• kontrolna 60 zł

 

Usuwanie kurzajek, brodawek stóp - brodawek wirusowych 120 zł*
Usuwanie drobnych brodawek łojotokowych 150 zł**
Usuwanie drobnych włókniaków miękkich 150 zł**

 

Kriopeeling 150 zł***

 

* cena za usuwanie 1-10 zmian o średnicy nie większej niż 5 mm, każda kolejna zmiana 10 zł; cena i możliwość usuwania zmian o większej średnicy jest ustalana indywidualnie
** cena za usuwanie 2-5 zmian

*** cena za obszar pola zabiegowego odpowiadający powierzchni twarzy