Masaż gorącymi kamieniami


Masaż relaksacyjny gorącymi kamieniami przywraca równowagę ciała i umysłu. Znany i stosowany był w różnych kulturach od starożytności. Do współczesnej terapii został wprowadzony w latach 90. pod francuską nazwą La Stone Therapy.

Celem jest przywrócenie homeostazy, do czego wykorzystywane są ciepłe i zimne kamienie. Bodźce mechaniczne i termiczne wywołują określone reakcje organizmu.

 

Masaż relaksacyjny gorącymi kamieniami oddziaływuje na cały organizm. Skóra po masażu jest lepiej ukrwiona, odżywiona i dotleniona. Zyskuje elastyczność i jędrność. Podczas masażu zmniejsza się napięcie mięśni, stają się one bardziej elastyczne, a po długotrwałym wysiłku szybciej się regenerują.

 

Masaż gorącymi kamieniami zmniejsza stres, przywraca równowagę, działa uspokajająco i przeciwbólowo.

 

 

CENNIK WYBRANYCH USŁUG


 

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi

Odprężający masaż relaksacyjny ciała gorącymi kamieniami poprzedzony manualnym masażem wykonywanym gorącym olejem z olejkami aromaterapeutycznymi

 

190 zł – 1.5 h

140 zł – 1 h

 

peeling ciała przed masażem 60 zł

 

Istnieje możliwość negocjacji ceny masażu w przypadku karnetu lub regularnych wizyt o ustalonej częstotliwości.

Sosnowiec Sielec-Szkolna, ul. Gabriela Narutowicza 51 w obiekcie Sport Poziom 450

Kluczowe słowa: masaż gorącymi kamieniami Sosnowiec, pedicure leczniczy Sosnowiec, kosmetyczka Sosnowiec, kosmetolog Sosnowiec, podolog Sosnowiec Dąbrowa Górnicza Będzin Czeladź Jaworzno Katowice Mysłowice i okolice Zagłębie śląskie Śląsk odciski, usuwanie odcisków Sosnowiec