Zabiegi na naczynka


Zmiany naczyniowe występują u większości dorosłych osób. Rozszerzone naczynka i/lub skłonności do rumieńców na twarzy – tzw. cera naczyniowa – charakterystyczne są głównie u osób ze skórą delikatną, cienką i suchą. Mogą być związane z niektórymi chorobami skóry, m.in. trądzikiem różowatym.

 

Zmiany naczyniowe występują głównie u kobiet – wpływają na to hormony estrogenowe, które działają rozluźniająco na mięśnie naczyń krwionośnych i zwiększają ich skłonność do poszerzania i wzrostu przepuszczalności śródbłonka naczyń.

 

Zabiegi wzmacniające dla skóry naczyniowe Thalgo w naszym gabinecie:

 

COLD CREAM MARINE RITUAL

Regenerująco-odżywczy zabieg dla skóry suchej i wrażliwej. Odwodnienie skóry jest spowodowane uszkodzeniem płaszcza hydro-lipidowego. Dehydratacja jest przyczyną nadmiernego przesuszania się skóry, co powoduje dyskomfort, napięcie, pękanie, pieczenie i powstawanie drobnych mikro-urazów. Rozwiązaniem Thalgo jest rytuał na bazie kosmetyków z unikalną, udoskonaloną recepturą Cold Cream Marine dla zapewnienia długotrwałego odżywienia, nawilżenia i ukojenia delikatnej, suchej i wrażliwej skórze oraz zwiększenia jej progu tolerancji.

Wskazania:

cera naczyniowa, skłonna do podrażnień, wrażliwa, trądzik różowaty, dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku

Cel:

obkurczenie naczyń krwionośnych, wzmocnienie odporności ścian naczyń na pękanie, przywrócenie im elastyczności, zapobieganie tworzeniu się teleangiektazji, zmniejszenie wrażliwości termoreceptorów skóry, wyraźne jej schłodzenie, łagodzenie podrażnień, wzmocnienie funkcji ochronnych skóry, wyrównanie kolorytu naskórka

Częstotliwość:

proponowana seria to 6 zabiegów dwa razy w tygodniu, dla podtrzymania efektów 1 zabieg raz w miesiącu

 

CENNIK


Konsultacja dermokosmetyczna
• dr n. med. 120 zl
• lek. med. 100 zł
• mgr 80 zł
• kontrolna 60 zł

 

Zabieg laseroterapii zamykania naczynek 200 zł 

Zabieg elektrogoagulacji usuwania rozszerzonych naczynek 150-300 zł

Cena uzależniona jest od ilości zmian i ustalana jest indywidualnie

*cena za obszar (nos, policzki, broda) uzależniona od rozległości zmian

Cold Cream Marine Ritual Thalgo 250 zł


Sosnowiec Centrum, ul. Jana Kilińskiego 8