Rewitalizacja okolic oczu


Zabieg rewitalizacji okolic oczu polega na wypełnieniu doliny łez i odnowy okolicy oczu kwasem hialuronowym z kompleksem polirewitalizującym. W naszym gabinecie pracujemy na preparacie TEOSYAL® PureSense Redensity.

 

TEOSYAL® PureSense Redensity

 

Redensity I i Redensity II to dużo więcej niż dwa produkty. To nowatorska i kompleksowa koncepcja odbudowy skóry. Dzięki zawartości unikalnych składników preparaty nadają się doskonale do szczególnie wrażliwych obszarów twarzy. Produkty zawierają naturalnie występujące w skórze:

- Kwas hialuronowy 15mg/g
- Kompleks Odnawiający Skórę:

- 8 aminokwasów: Glicyna, Lizyna, Treonina, Prolina (stymulują wytwarzanie włókien kolagenu i elastyny), Izoleucyna, Leucyna, Walina (regulują procesy gojenia i odbudowy tkanek), Arginina (reguluje prawidłowe nawilżenie górnych warstw skóry)
- 3 antyoksydanty: Glutation (biomarker procesu starzenia, neutralizuje wolne rodniki tlenowe, N-Acetylo-L-Cysteina (niezbędne w syntezie glutationu) i kwas liponowy (reguluje metabolizm glutationu i wydłuża czas jego aktywności)
- 2 minerały: Cynk, Miedź (zwiększają proliferację i powstawanie nowych komórek)
- 1 witaminę: B6 (niezbędna w metabolizmie komórek skóry)

 

Dodatkowo dla zwiększenia komfortu pacjenta preparaty z linii Redensity zawierają lidokainę – substancję znieczulającą.

 

 

 

TEOSYAL® REDENSITY [I]
Nowa koncepcja zabiegu odbudowy skóry z wykorzystaniem kwasu hialuronowego łączy w sobie techniki wypełniania i mezoterapii.

Formuła TEOSYAL® Redensity I zawiera wysokiej jakości nieusieciowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego o właściwościach głęboko nawilżających oraz wyselekcjonowane składniki wspomagające proces odzyskania prawidłowej gęstości skóry właściwej. Kompleks aminokwasów stymuluje wytwarzanie włókien kolagenu i elastyny, a także reguluje proces gojenia oraz odbudowy tkanek. Obecna witamina B6 niezbędna jest w metabolizmie komórek skóry. Z kolei minerały: cynk i miedź biorą udział w procesie syntezy DNA i zwiększają proces powstania nowych komórek.
Kompleks TEOSYAL® Redensity I zawiera także lidokainę – substancję znieczulającą, zapewniającą komfort podczas zabiegu iniekcji.

Kuracja TEOSYAL® Redensity I składa się z trzech sesji przeprowadzanych co trzy tygodnie. Zalecana jest wiotkiej i pozbawionej blasku skórze pokrytej drobnymi zmarszczkami. Podczas zabiegu żel podawany jest śródskórnie wzdłuż linii zmarszczek. Technika powierzchownych mikrowkłuć do naskórka sprawia, że produkt dozowany jest w takiej samej ilości na całej powierzchni. Efektem zabiegów są wyraźnie wygładzone rysy twarzy i zanik tzw. ciemnych obszarów. Skóra jest zagęszczona, gładka oraz odpowiednio nawilżona, dzięki czemu odbija światło i jest pełna blasku. Preparat można stosować na twarzy, szyi oraz dekolcie

Stężenie: 15 mg/g
Skład: nieusieciowany kwas hialuronowy, Kompleks Odnawiający Skórę (8 aminokwasów, 3 antyoksydanty, 2 minerały, 1 witamina), lidokaina
Wskazania: odbudowa i zagęszczenie skóry

TEOSYAL® REDENSITY [II]
Produkt dedykowany leczeniu okolicy podkrążonego oka

Problem cieni pod oczami dotyka ponad 50% kobiet powyżej 30. roku życia. To właśnie oczy, w pierwszej kolejności, zdradzają naszą ogólną kondycję i wiek. Na początku cienie pojawiają się w kącikach oczu, z czasem syndrom „smutnych i zmęczonych oczu” rozprzestrzenia się. Twarz wygląda o kilka lat starzej. Przyczyn powstawania cieni jest wiele: zmęczenie, słaba mikrocylkulacja, styl życia. Często cienie są dziedziczne.
Skóra w okolicy oka jest bardzo delikatna i wymagająca, dlatego preparat do leczenia musi mieć specjalne właściwości.

Redensity [II] zapewnia długotrwałą korekcję, przy jednoczesnej doskonałej tolerancji, potwierdzonej badaniami klinicznymi. To produkt 3 w 1. Zawiera optymalnie dobrane stężenie kwasu hialuronowego (HA) -15 mg/g, delikatnie usieciowanego, a także kompleks odnawiający skórę i lidokainę. Redensity [II] jest żelem o niskich właściwościach higroskopijnych, z optymalnie dostosowanymi właściwościami mechanicznymi, wywierającym minimalny nacisk na tkanki, tak aby do minimum ograniczyć ryzyko powstawania obrzęku. Wiskoelastyczność tego żelu jest tak dobrana, aby „otulić” obszar wokół oczu. Redensity [II], na tle innych wypełniaczy, wyróżnia się tym, że umożliwia doskonałą kontrolę rozmieszczenia produktu przy ułatwionej technice podawania. Jest przeznaczony do zabiegów okolic oczu a także do delikatnych zmarszczek, zapewniając naturalną, bezpieczną i długotrwałą korekcję.

Stężenie: 15 mg/g
Skład: połączenie nieusieciowanego i usieciowananego kwasu hialuronowego, Kompleks Odnawiający Skórę (8 aminokwasów, 3 antyoksydanty, 2 minerały, 1 witamina), lidokaina
Wskazania: korekcja delikatnej okolicy oka

CENNIK WYBRANYCH USŁUG


Mezoterapia TEOSYAL Redensity I 400-800 zł

Wypełnienie TEOSYAL Redensity II 1000 zł