Retix C


Przyjdź do nas i odkryj tajemnicę Twojego piękna. Zaufaj nam, a pokażemy Tobie, ile piękna w sobie masz. Naszymi klientkami są kobiety, które chcą wyglądać atrakcyjnie zarówno na co dzień, jak i w wyjatkowych momentach życia. Jeśli chcesz poprawić swój wygląd, samopoczucie, lub sprawić komuś wyjątkowy prezent, zapoznaj się z naszą ofertą i nie zwlekaj, „daj każdemu dniowi szansę stania się najpiękniejszym w całym swoim życiu". Wiemy jak zadbać o Twoje zdrowie i urodę.

 

 

Retix.C 4% to zabieg intensywnie odmładzający na twarz, szyję i dekolt. Swoją skuteczność zawdzięcza innowacyjnemu kompleksowi AntiCell w skład którego wchodzi 4% retinol w formie maski stabilizowany w procesie hydrogenacji (co oznacza mniejsze podrażnienia i lepszą tolerancję w porównaniu do tradycyjnego retinolu, użytego w tym samym stężeniu),witamina C 8% i antyoksydanty 30%.

 

Pacjent po nałożeniu maski udaje się do domu, następnie po określonym przez specjalistę czasie (6-8 godzin) zmywa ją samodzielnie za pomocą czystej, zimnej wody.

 

Kuracja Retix.C stymuluje odnowę tkankową, usuwa martwy naskórek, odświeżając i intensywnie wygładzając skórę, efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Seria zabiegów redukuje niedoskonałości (zmarszczki, zaskórniki, przebarwienia), intensywnie nawilża, rozjaśnia i rozświetla skórę.

 

Skóra około 3 dnia zaczyna się złuszczać. Po złuszczeniu jest bardziej jędrna, napięta i rozświetlona.
Seria powinna obejmować minimum cztery zabiegi z częstotliwością jeden zabieg co cztery tygodnie.

 

Substancje aktywne:
• Retinol 4%
• Witamina C 8%
• Antyoksydanty 30%

 

Wskazania:
- fotostarzenie
- melasma
- wiotka skóra
- niedoskonałości (zmarszczki, nierówności, rozszerzone pory)
- rozstępy

 

Efekty:
- regulacja procesu rogowacenia naskórka
- odbudowa włókien kolagenu, elastyny, GAG i stymulacja odnowy komórek skóry
- wygładzenie, rozjaśnienie plam pigmentacyjnych i redukcja niedoskonałości skóry
- zagęszczenie i poprawa napięcia skóry
- zwiększenie poziomu nawilżenia skóry, dzięki ograniczeniu przeznaskórkowej utraty wody z naskórka
- ochrona przed fotouszkodzeniami i zwiększenie naturalnej bariery ochronnej skóry, dzięki temu przywrócenie w skórze prawidłowego poziomu witaminy A

 

CENNIK WYBRANYCH USŁUG


Retix C (zabieg na twarz, szyja i dekolt lub plecy) 250 zł

twarz dla 2 osób 2 x 150 zł