NICI PDO gładkie i liftingujące


Nici PDO służą do wykonywania zabiegów rewitalizacji, konturowania, wygładzania zmarszczek, oraz bezoperacyjnego liftingu twarzy i ciała. Wykonane są z polidioxanonu (PDO) - biokompatybilnej i bioabsorbowalnej substancji stosowanej od ponad 20 lat w chirurgii.Produkowane według najlepszych standardów spełniają najbardziej restrykcyjne normy biokompatybilności, czystości i jakości. 

 

Zabiegi z zastosowaniem nici PDO pobudzają mechanizmy naprawcze skóry, poprawiają jej jędrność i sprężystość. Proces wchłaniania się nici pobudza odbudowę włókien kolagenowych dzięki czemu efekty są widoczne nawet po całkowitym rozpuszczeniu nici. W krótkim czasie od wykonania zabiegu, można zobserwować spłycenie zmarszczek i poprawę owalu oraz ogólnej kondycji skóry. Wraz z upływem czasu jej stan skóry poprawia i skóra odzyskuje dawną gęstość i blask.

 

Efekty liftingu z zastosowaniem haczykowych nici PDO mogą być porównywane do uzyskiwanych za pomocą chirurgii plastycznej. Jednak w przypadku nici zabieg jest prawie bezbolesny, nie wymaga stosowania skalpela a okres rekonwalescencji jest niezwykle krótki. Spektakularna przemiana jest widoczna od razu po wykonaniu zabiegu, a wraz z upływem czasu efekt stabilizuje się i wzmacnia.

 

Nici PDO można stosować w obszarach, gdzie utrudnione jest podawanie toksyny botulinowej i wypełniaczy (gładzizna czołowa, szyja, podbródek, okolice dolnej powieki etc.). Uzyskuje się trwały i naturalny efekt wygładzenia zmarszczek, ujędrnienia i rewitalizacji.

 

Zastosowanie nici PDO w obszarach gdzie podaje się toksynę botulinową pozwala na uzyskanie zbliżonego, ale bardziej miękkiego efektu. W przypadku procedur z użyciem nici PDO łatwiejsze jest stopniowanie efektu zabiegu i zachowanie naturalności.

 

CENNIK WYBRANYCH USŁUG


Wygładzanie zmarszczek i modelowanie dolnej części twarzyNewU 1200-2400 zł

 

1okolica nici gładkie (około 10 szt.) 500-1000 zł
1 okolica nici liftingujące haczykowe (2-4szt.) 700-1400 zł