MIKRODERMABRAZJA


Mikrodermabrazja diamentowa - każdy rodzaj cery


Zabieg wykorzystuje naturalne właściwości złuszczające diamentów zawartych w głowicach dzięki temu szybko i bezboleśnie wykonamy zabieg. W zależności od rodzaju cery stosujemy głowice o różnej średnicy i gradacji. Pożądane efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu - skóra staję się gładka w dotyku, odświeżona. Z kolejnymi zabiegami usuwane są przebarwienia, płytkie blizny, niwelowane są zmarszczki i rozstępy. Pomimo powierzchniowego oddziaływania mikrodermbrazji, zmiany histologiczne - czyli na poziome komórkowym - obserwowane w mikroskopie elektronowym dotyczą nie tylko naskórka ale również skóry właściwej. Naskórek ulega pogrubieniu, fibroblasty pobudzane zostają do produkcji kolagenu oraz elastyny. Dzięki temu metoda ta znalazła szerokie zastosowanie w zabiegach mających na celu odmładzanie skóry, korekcję zmarszczek i blizn, usuwanie przebarwień.

 

Mikrodermabrazja korundowa - przeciwwskazana skóra wrażliwa i naczyniowa


Jest to zabieg polegający na bezinwazyjnym, mechanicznym złuszczaniu naskórka za pomocą urządzenia, które pod ciśnieniem wyrzuca kryształki korundu przy jednoczesnym zasysaniu martwego naskórka. Mikrodermabrazję korundową można wykonać na wszystkich rodzajach skóry (oprócz naczyniowej). Skóra może reagować lekkim zaczerwienieniem, które ustępuje po paru godzinach. Zabieg jest szczególnie zalecany osobom ,które mają rozszerzone pory oraz blizny potrądzikowe. Efekty widać już po pierwszym zabiegu, mikrodermabrazja regeneruje i uelastycznia skórę, usuwa martwy naskórek, spłyca blizny, rozjaśnia przebarwienia, przyśpiesza przenikanie i aktywację kosmetyków w głąb skóry.

 

CENNIK WYBRANYCH USŁUG


 

Konsultacja dermokosmetyczna
• kosmetologa 60 zł
• specjalisty, magistra kosmetologii 80 zł
• specjalisty, dr n. med. 100 zł
• kontrolna 60 zł

 

bezpłatna w przypadku wykonania zabiegu

 

Mikrodermabrazja korundowa

mechaniczne złuszczanie naskórka kryształami sterylnego korundu

twarz, szyja i dekolt 180 zł

twarz i szyja 160 zł

twarz 140 zł

zamiennie z innym peelingiem podczas zabiegu Thalgo -50%

 

Mikrodermabrazja diamentowa

mechaniczne złuszczanie naskórka sterylną głowicą pokrytą kryształami diamentu

twarz, szyja i dekolt 160 zł

twarz i szyja 140 zł

twarz 120 zł

zamiennie z innym peelingiem podczas zabiegu Thalgo -50%

Sosnowiec Centrum, ul.Kilińskiego 8, Pogoń

Kluczowe słowa: mikrodermabrazia korundowa diamentowa Sosnowiec, pedicure leczniczy Sosnowiec, kosmetyczka Sosnowiec, kosmetolog Sosnowiec, mikrodermabrazja korundowa diamentowa Sosnowiec Dąbrowa Górnicza Będzin Czeladź Jaworzno Katowice Mysłowice i okolice Zagłębie śląskie Śląsk odciski, usuwanie odcisków Sosnowiec