MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA DERMAROLLERAM I MEZOTERAPIA FRAKCYJNA


 

Mezoterapia mikroigłowa jest jedną z alternatyw dla zabiegów laserowych i chirurgii plastycznej, a także głębokich peelingów chemicznych. To innowacyjny sposób regeneracji i odbudowy skóry. Dermoroller pokryty cienkimi, tytanowymi mikro-igiełkami o długości od 0,3mm do1,5 mm, które w ciągu 5 minut dokonują blisko 250 tysięcy mikronakłóć na skórze. Dzięki temu, że są wykonane z tytanu, a nie ze stali chirurgicznej są niezwykle cienkie jak ludzki włos i dzięki temu rzeczywiście wbijają się w skórę. Igły ze stali chirurgicznej są grubsze, przez to nie wbijają się w skórę a jedynie ją rysują. Precyzja wykonania igieł tytanowych gwarantuje bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania zabiegu. Głowica każdego rollera zaopatrzona jest 192 igły tytanowe.


Dermoroller wytwarza w skórze mikroskopijnej wielkości kanaliki tzw. mikrouszkodzenia powodując zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny. Dzięki mikroperforacji zewnętrznych warstw skóry składniki aktywne docierają znacznie głębiej niż podczas codziennej aplikacji kosmetyków. Stymulacja skóry jest delikatna, dzięki czemu komórki rozrodcze skóry i naczynka pozostają nieuszkodzone.


Używamy wyłącznie sterylnych dermorollerów,

nie przechowujemy w celu ponownego użycia.

 

Mezoterapia frakcyjna m.penem jest minimalnie inwazyjną metodą i polega na tworzeniu w skórze mikro - kanalików oraz zewnętrznym aplikowaniu składników aktywnych preparatów konfekcjonowanych w sterylnych ampułkach. Dzięki temu uzyskuje się naskórkowo - skórną intensywną biostymulację procesów przebudowy skóry. Zabiegi charakteryzują się potwierdzoną badaniami wysoką skutecznością w rewitalizacji skóry twarzy i ciała połączoną z wysokim profilem bezpieczeństwa.

 

Mesohyal® Mesoestetic to szeroka gama wysoce bezpiecznych, certyfikowanych (CE) preparatów przeznaczonych do mezoterapii igłowej. W zależności od wskazań i potrzeb pacjenta poszczególne preparaty Mesohyal® można łączyć pomiędzy sobą tworząc koktajle zabiegowe, dzięki czemu skuteczność działania terapii jest niezwykle wysoka. Wskazania do stosowania gamy Mesohyal® są różnorodne, obejmują zarówno terapie owłosionej skóry głowy, jak i procesu starzenia się skóry (twarz, szyja, dekolt, grzbiety dłoni), a także poprawę kondycji skóry na ciele (cellulit, rozstępy, wiotkość).

 

Mesoestetic (Hiszpania) - to specjalista w tworzeniu zaawansowanych technologicznie i bezpiecznych w stosowaniu preparatów wykorzystywanych w zabiegach medycyny estetycznej:

Od 1984 roku aż do dzisiaj firma mesoestetic® zayskała opinię referencyjnej firmy w sektorze medycyny estetycznej dzięki ciągłemu dążeniu do udoskonalania produktów, stałemu rozwojowi i licznym innowacjom. Założyciele firmy – Joan Carles Font i José Almansa mają ogromne doświadczenie w zakresie farmacji.

Firma opracowała szereg produktów najwyższej jakości potwierdzonej badaniami naukowymi.

 

Zabiegi mezoterapii mikroigłowej, frakcyjnej lub igłowej z zastosowaniem prepartów Mesohyal®


 

● MESOHYAL KRZEM ORGANICZNY

● MESOHYAL WYCIĄG Z NOSTRZYKA

● MESOHYAL WYCIĄG Z KARCZOCHA

● MESOHYAL L-KARNITYNA

● MESOHYAL BIOTYNA

● MESOHYAL WITAMINA C

● MESOHYAL KWAS HIALURONOWY

CENNIK WYBRANYCH USŁUG


 

Konsultacja dermokosmetyczna

• dr n. med. 120 zl
• lek. med. 100 zł
• mgr 80 zł
• kontrolna 60 zł

 

Mezoterapia mikroigłowa dermarollerem

Mesohyal Mesoestetic 200 zł / 5 ml**

 

Mezoterapia frakcyjna i mesopeel
m.pen z Mesohyal 250 zł / 5 ml
Mesopeel + m.penzMesohyal 300 zł 

 

** obszar: twarz, szyja i dekolt/ skóra głowy (łysienie) / nogi (cellulit) / wybrany obszar (rozstepy

 

UWAGA! Do każdego zabiegu używany jest jednorazowo sterylny dermoroller, nie przechowujemy i nie dajemy rollerów pacjentom

Sosnowiec Pogoń ul. Jana Kilińskiego 8

Kluczowe słowa: mezoterapia mikroigłowa Sosnowiec, pedicure leczniczy Sosnowiec, kosmetyczka Sosnowiec, kosmetolog Sosnowiec, mezoterapia mikroigłowa mezoterapia frakcyjna microneedlingpodolog Sosnowiec Dąbrowa Górnicza Będzin Czeladź Jaworzno Katowice Mysłowice i okolice Zagłębie śląskie Śląsk odciski, usuwanie odcisków Sosnowiec