MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA


 

Mezoterapia bezigłowa to wysoce skuteczna, bezpieczna terapia nie pozostawiająca ran na skórze. Zabiegi mezoterapii opierające się na zastosowaniu elektroporacji i elektroosmozy do odżywiania głęboko położonych komórek, drenażu limfatycznego, przyspieszania metabolizmu, poprawy przepływu limfy i krążenia krwi, a także niwelowania zmarszczek, rozjaśniania skóry, utrzymywania odpowiedniego jej nawilżenia, redukcji cellulitu, przyspieszania spalania tłuszczu i wyszczuplania.

 

W porównaniu z zastosowaniem indywidualnych produktów do pielęgnacji skóry, mezoterapia pozwala osiągnąć większą skuteczność w zakresie wchłaniania produktów pielęgnacyjnych, eliminując problemy związane z nieprzenikaniem głębiej niż warstwa naskórka, a także skracając czas trwania terapii.

 

Preparaty do zabiegów w ampułkach linii Xylogic Professional zawierają wysokostężone substancje aktywne (nawet do 50%), które w unikalny sposób wnikają w głąb skóry dzięki kompleksom inkluzyjnym LiposystemComplex® oraz CyclosystemComplex®. Preparaty pozbawione są konserwantów!

 

CENNIK WYBRANYCH USŁUG


 

Konsultacja dermokosmetyczna
• dr n. med. 120 zl
• lek. med. 100 zł
• mgr 80 zł
• kontrolna 60 zł

 

Mezoterapia bezigłowa z maską hydrożelową (płat kolagenowy lub biocellulozowy), poprzedzone peelingiem kawitacyjnym

Zabieg polegający na wprowadzeniu składników aktywnych preparatu przeznaczonego do mezoterapii z zazstosowaniem elektroporacji, poprzedzony peelingiem kawitacyjnym a zakończony aplikacją maski

 

twarz, szyja i dekolt 220 zł

twarz i szyja 200 zł

twarz 180 zł

 

 

Sosnowiec Pogoń ul. Jana Kilińskiego 8

Kluczowe słowa: mezoterapia beigłowa Sosnowiec, pedicure leczniczy Sosnowiec, kosmetyczka Sosnowiec, kosmetolog Sosnowiec, mezotarapia bezigłowa Sosnowiec Dąbrowa Górnicza Będzin Czeladź Jaworzno Katowice Mysłowice i okolice Zagłębie śląskie Śląsk odciski, usuwanie odcisków Sosnowiec