Masaże relaksacyjne


Żyjąc w ciągłym stresie i szalonym tempie nie zdajemy sobie sprawy jak ważny jest dla organizmu wypoczynek, a trzeba tak niewiele, aby przywrócić organizmowi równowagę.

 

Masaż relaksacyjny ma na celu zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, a tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia.

 

Jeśli poszukujesz odprężenia i relaksu pozwól, że zaprosimy Cię na chwilę przyjemności. Sesje relaksacyjne działają na wszystkie zmysły: łagodny wystrój, światło świec, kojący zapach olejków esencjonalnych, ciepły olej, muzyka i głęboko odprężające techniki masażu...

 

Masaż aromaterapeutyczny

Masaż aromaterapeutyczny to forma masażu relaksacyjnego z zastosowaniem wonnych olejków roślinnych (eterycznych) łączący leczniczą moc dotyku z indywidualnymi właściwościami olejków. Masaż jest jedną z głównych metod aromaterapeutycznych, ponieważ skutecznie ułatwia wprowadzenie składników aktywnych olejków eterycznych do organizmu. Skóra bardzo łatwo wchłania olejki – podczas masowania składniki aktywne w krótkim czasie przenikają do układu krążenia, wywołując reakcję miejscową i ogólną.

 

Masaż rytmiczny

Masaż relaksacyjny rytmiczny wykonywany jest najczęściej na tylnej stronie ciała, w rytmie specjalnie przygotowanego programu muzycznego, obejmującego melodie w różnym tempie. Różnorodność rytmu poszczególnych części muzycznych ma działanie uspokajające i odprężające.

 

Masaż synchroniczny

Masaż synchroniczny łączy elementy masażu z ćwiczeniami biernymi w celu uzyskania lub przywrócenia równowagi funkcjonalnej organizmu. Zadaniem masażu jest przywrócenie harmonii w układzie kostno-mięśniowym, doprowadzenie do współzależności procesów biologicznych, umysłowych i emocjonalnych.

 

Masaż energetyzujący

Masaż energetyzujący, nazywany także masażem energetycznym, to zabieg wywierający wpływ nie tylko na ciało fizyczne, ale także na ośrodki, kanały i ciała energetyczne osoby masowanej. Swobodny i niezakłócony przepływ energii jest warunkiem harmonijnego funkcjonowania organizmu. Głównym celem masażu jest rozluźnienie napiętych tkanek, wyrównanie krążenia energii witalnej oraz osiągnięcie pełnej relaksacji.

 

 

Adres: Narutowicza 51, Sosnowiec, Śląskie. Telefon: 508 816 351

CENNIK WYBRANYCH USŁUG


 

Aromaterapeutyczny masaż relaksacyjny

Masaż odprężający pleców lub całego ciała wykonywany na gorącym aromatycznym oleju ajurwedyjskim Norel Dr Wilsz i podgrzewanej leżance

 

180 zł – 1.5 h

130 zł – 1 h

70 zł – 30 minut

 

peeling ciała przed masażem 60 zł

 

Istnieje możliwość negocjacji ceny masażu w przypadku karnetu lub regularnych wizyt o ustalonej częstotliwości.

Sosnowiec Centrum Pogoń ul. Jana Kilińskiego 8

Kluczowe słowa: masaż relaksacyjny Sosnowiec, masaż relaksacyjny Sosnowiec, kosmetyczka Sosnowiec, kosmetolog Sosnowiec, masaż relaksacyjny Sosnowiec Dąbrowa Górnicza Będzin Czeladź Jaworzno Katowice Mysłowice i okolice Zagłębie śląskie Śląsk odciski, usuwanie odcisków Sosnowiec