Gabinet kosmetyczny i kosmetologii


Oferta gabinetu obejmuje zabiegi pielęgnacyjne, lecznicze i upiększające twarzy i ciała. Wykonujemy zabiegi nieinwazyjne, jak również procedury medyczne służące wspomaganiu leczenia i usuwaniu defektów estetycznych skóry. To co wyróżnia naszą ofertę, to propozycja zweryfikowanych wspólnym doświadczeniem skutecznych zabiegów.

 

Zapraszamy na konsultację, która pozwoli ocenić stan i problemy Twojej skóry oraz ustalić strategie terapeutyczne i możliwe do uzyskania rezultaty. Zaproponujemy najbardziej efektywne rozwiązania, a Ty zdecydujesz o podjęciu zabiegu.

 

Podczas wizyty doradzimy, które kosmetyki pielęgnacyje są godne uwagi i będą dla Ciebie odpowiednie jako uzupełnienie profesjonalnej pielęgnacji i leczenia skóry.

 

Pozwól, że zaprosimy Cię do skorzystania z ekskluzywnych zabiegów Thalgo, złuszczania naskórka kwasami, mikrodermabrazji diamentowej i korundowej, peelingu kawitacyjnego i sonoforezy,  mezoterapii mikroigłowej, mezoterapii bezigłowej, Natinuel Next Generation, Norel Dr Wilsz, Bielenda Idel Skin oraz falami radiowymi - radiofrekwencji.

 

Zapraszamy także na specjalistyczne zabiegi wspomagające:

 

leczenie łojotoku i trądziku pospolitego

trądziku różowatego

zmian naczyniowych

usuwanie przebarwień pozapalnych, piegów, ostudy (melasmy, chloasmy) i plam soczewicowatych

usuwanie blizn

usuwanie rozstępów

leczenie cellulitu

leczenie nadmiernego wypadania włosów

usuwanie nadmiernego owłosienia

Nowością w ofercie jest ponadto:

depilacja pastą cukrową Ella

przekłuwanie uszu Studex

 

Beauty Fit Narutowicza 51, Sosnowiec Sielec-Szkolna, Śląskie. Telefon: 508 816 351

 

Adres: Kilińskiego 8, Sosnowiec, Śląskie. Telefon: 508 816 351