Thalgo La Beaute Marine


Twoja podróż po morskim ogrodzie piękna…

 

Najbardziej rozpoznawalna marka kosmetyków profesjonalnych w Polsce i na świecie, stosowana w najlepszych gabinetach i ośrodkach SPA. Bazą kosmetyków są algi i minerały morskie. Marka mająca najwięcej na świecie patentów kosmetycznych i medycznych, marka najwięcej inwestująca w badania nad ciągłym udoskonalaniem i podnoszeniem jakości swoich produktów.

AQUARELLE 150 zł

Intensywny zabieg nawilżająco - energetyzujący dla skóry zmęczonej. Odpowiedni na problem worków wodnych pod oczami. Zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wymagającej odżywienia, nawilżenia i poprawienia mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych i limfatycznych. Zabieg ma na celu usprawnienie krążenia, odprowadzenie wody z naczyń limfatycznych, nawilżenie i remineralizację skóry.

 

COLD MARINE TREATMENT PROMOCJA! 180 zł 150 zł

Firma Thalgo opracowała program pielęgnacji, który ma za zadanie ukoić skórę, złagodzić jej podrażnienia i uszczelnić rozszerzone naczynia krwionośne. Naturalne aktywne składniki, otrzymane dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, redukują powierzchowną wrażliwość skóry i zmniejszają reakcje komórek skóry na agresywne czynniki. Wskazania: skóra naczyniowa, cienka, wrażliwa, skłonna do zaczerwienień i podrażnień, trądzik różowaty. Zabieg ma na celu wzmocnić i uszczelnić ściany naczyń krwionośnych, złagodzić podrażnienia, zmniejszyć.

COLD CREAM MARINE RITUAL PROMOCJA! 250 zł 200 zł

Regenerująco-odżywczy zabieg dla skóry suchej i wrażliwej. Odwodnienie skóry jest spowodowane uszkodzeniem płaszcza hydro-lipidowego. Dehydratacja jest przyczyną nadmiernego przesuszania się skóry, co powoduje dyskomfort, napięcie, pękanie, pieczenie i powstawanie drobnych mikro-urazów. Rozwiązaniem Thalgo jest rytuał na bazie kosmetyków z unikalną, udoskonaloną recepturą Cold Cream Marine dla zapewnienia długotrwałego odżywienia, nawilżenia i ukojenia delikatnej, suchej i wrażliwej skórze oraz zwiększenia jej progu tolerancji.

Wskazania: skóra sucha i bardzo sucha, odwodniona, wrażliwa, skłonna do podrażnień i zaczerwienienia.

Rodzaj skóry: Normalna, Odwodniona, Sucha, Wrażliwa

Działanie: Łagodząco-Kojące, Nawilżające, Odżywcze, Regenerujące, Ochronne

ABSOLUTE HYDRATION RITUAL PROMOCJA! 230 zł 200 zł

Niezwykły nawilżająco – relaksujący rytuał, który zaspakaja potrzeby każdej odwodnionej skóry. Zaczerpnięty z głębin oceanu kompleks Seve Bleue dostarcza do samego serca komórek całe bogactwo morskich składników mikro-, makroelementy, minerały, pierwiastki śladowe. W połączeniu z kwasem hialuronowym, Hydra – Diffusine, Hyalurophyline i Lumisource zapewnia długotrwałe nawilżenie oraz pobudza naturalny proces detoksykacji skóry, zapewniając jej świeży i promienny wygląd.

 

Wskazania: skóra odwodniona, szara, zmęczona, pozbawiona blasku, potrzebująca nawilżenia i wygładzenia.

 

Cel: długotrwałe nawilżenie, wygładzenie, usunięcie oznak zmęczenia skóry, spłycenie drobnych zmarszczek i nadanie promiennego wyglądu.

 

Przeciwwskazania: skóra trądzikowa, uczulenie na składniki zawarte w preparatach.

 

OCEAN TREATMENT 180 zł

Zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry mężczyzn po 35 roku życia. Celem jest wyrównanie struktury naskórka poprzez peeling wykonywany w zabiegu, nawilżenie głębszych warstw naskórka, a także uelastycznienie i regeneracja skóry drażnionej mechanicznie podczas codziennego golenia.

SILICIUM MARINE TREATMENT 330 zł

Luksusowy odmładzająco-liftingujący zabieg, który wykracza poza klasyczną kosmetykę. Już po jednym zabiegu skóra będzie wyglądać o 5 lat młodziej. Wysokoskoncentrowane składniki aktywne (kwas hialuronowwy, kolagen, krzem morski, czerwone algi Meristotheca Dakarensis i JaniaRubens) oraz nowatorski masaż Derma-Stim Massage zapewniają natychmiastowy efekt liftingu. W trakcie zabiegu aplikowane są dwie maski – kolagenowa z kwasem hialuronowym oraz modelująca Cryo-Modelling Mask. Zabieg modeluje owal twarzy, uelastycznia i napina skórę, spłyca zmarszczki i drobne linie, pobudza produkcję kolagenu i elastyny.

RE-BALANCING TREATMENT 140 zł
Zabieg balansujący z mikronizowaną algą. Jest to w 100% naturalny zabieg przeznaczony dla skóry tłustej i trądzikowej. Mikronizowana alga morska, bogata w 46 witamin i minerałów, połączona została z
Controlamine®, Pam Extracts® i Cytobiol® Bardane w Intensive Regulating Serum, aby pomóc ustabilizować wydzielanie łoju, uaktywnić krążenie krwi i wspomóc eliminację nagromadzonych toksyn.
Płeć: Dla kobiety i mężczyzny.Wiek: Do każdego wieku.

Rodzaj skóry: Tłusta, Trądzikowa, Mieszana, Normalna.

Działanie: Oczyszczające, Przeciwtrądzikowe, Drenujące.

Kategoria: Zabieg pielęgnacyjny na twarz