MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA


Xylogic to marka interwencyjna, zawierająca zarówno preparaty towarzyszące zabiegom medycyny estetycznej (do użytku przez profesjonalistów) jaki i preparaty podtrzymujące efekty terapii profesjonalnej - preparaty do pielęgnacji domowej.

 

To wyjątkowo skuteczne preparaty do pielęgnacji twarzy i ciała stworzone w odpowiedzi na najczęściej występujące problemy skóry związane z upływem czasu - zmarszczki, pękające naczynka oraz przebarwienia.

 

Bezpieczeństwo i skuteczność składników aktywnych zawartych w preparatach zostały potwierdzone badaniami klinicznymi i naukowymi. Dzięki temu preparaty Xylogic są rekomendowane przez lekarzy. Linię Xylogic stworzono przy użyciu najnowocześniejszych technologii, a w procesie produkcji wykorzystano innowacyjne receptury zawierające optymalną ilość składników aktywnych.

 

Xylogic koncentruje się na głównych problemach związanych ze starzeniem się skóry:

popękane naczynka, przebarwienia skóry, zmarszczki, utrata jędrności i blasku.

 

Xylogic to doskonałe uzupełnienie i podtrzymanie efektów

zabiegów medycyny estetycznej.

 

Mezoterapia bezigłowa to wysoce skuteczna, bezpieczna terapia nie pozostawiająca ran na skórze. Zabiegi mezoterapii opierające się na zastosowaniu elektroporacji i elektroosmozy do odżywiania głęboko położonych komórek, drenażu limfatycznego, przyspieszania metabolizmu, poprawy przepływu limfy i krążenia krwi, a także niwelowania zmarszczek, rozjaśniania skóry, utrzymywania odpowiedniego jej nawilżenia, redukcji cellulitu, przyspieszania spalania tłuszczu i wyszczuplania.

 

W porównaniu z zastosowaniem indywidualnych produktów do pielęgnacji skóry, mezoterapia pozwala osiągnąć większą skuteczność w zakresie wchłaniania produktów pielęgnacyjnych, eliminując problemy związane z nieprzenikaniem głębiej niż warstwa naskórka, a także skracając czas trwania terapii.

 

Preparaty do zabiegów w ampułkach linii Xylogic Professional zawierają wysokostężone substancje aktywne (nawet do 50%), które w unikalny sposób wnikają w głąb skóry dzięki kompleksom inkluzyjnym LiposystemComplex® oraz CyclosystemComplex®. Preparaty pozbawione są konserwantów!

 

Proponowane w zabiegu preparaty:

  • kwas kojowy w stężeniu 50%
  • witaminy A, C i E w stężeniu 21%
  • retinal w stężeniu 0,1%
  • retinol w stężeniu 1,1%
  • wyciąg z ruszczyka w stężeniu 30%
  • witamina C w stężeniu 50%
  • arbutyna w stężeniu 50%
  • escyna pozyskiwana z kasztanowca w stężeniu 5%

CENNIK WYBRANYCH USŁUG


 

Konsultacja kosmetologa 50 zł

bezpłatna w przypadku wykonania zabiegu

 

Mezoterapia bezigłowa Xylogic

twarz, szyja i dekolt 200 zł

twarz i szyja 180 zł

twarz 160 zł

 

 

Sosnowiec Sielec-Szkolna, ul. Gabriela Narutowicza 51 w obiekcie Sport Poziom 450

Kluczowe słowa: mezoterapia beigłowa Sosnowiec, pedicure leczniczy Sosnowiec, kosmetyczka Sosnowiec, kosmetolog Sosnowiec, mezotarapia bezigłowa Sosnowiec Dąbrowa Górnicza Będzin Czeladź Jaworzno Katowice Mysłowice i okolice Zagłębie śląskie Śląsk odciski, usuwanie odcisków Sosnowiec