Indywidualne termoplastyczne wkładki do butów


Jeśli potrzebujesz większego komfortu w butach na co dzień lub odczuwasz dolegliwości bólowe stóp zapraszamy na konsultację do naszego gabinetu podologicznego i wykonanie indywidualnych wkładek do obuwia zwiększających komfort chodzenia i aktywności.

 

W naszym gabinecie wykorzystujemy najnowszą, francuską technologię wykonywania wkładek. Wykonujemy indywidualne formowanie wkładek, na specjalnych silikonowych poduszkach, które zapewnia 100 % dopasowanie wkładek do stóp. Ponadto dzięki szerokiej gamie materiałów, z których wykonane są wkładki istnieje możliwość ich dopasowania do każdego obuwia.

 

Wkładki francuskiej marki SIDAS mają szerokie zastosowanie. Projektowane i wykonywane są przy różnego rodzaju schorzeniach stóp, do wszystkich typów obuwia i do różnych poziomów aktywności ruchowej – mogą też być formowane różnymi technikami.

 

Nowa linia wkładek Podiatech obejmuje 3 grupy:

 

Specjalistyczne indywidualne wkładki ortopedyczne Comfort&Pathologic
Komfortowe indywidualne wkładki do butów codziennych City-Everyday
Wkładki indywidualne do butów sportowych Multi-Sport&SportSpecyfic

 

CENNIK


Konsultacja podologiczna 80 zł

Konsultacja doktora nauk medycznych spec. ds. podologii 100 zł

konsultacje i badania stóp są bezpłatne przed wykonywaniem indywidualnych wkładek do butów, jeśli połączone są z zaprojektowaniem i wykonaniem wkładek w dniu wizyty

 

wkładki specjalistyczne 300 – 350 zł 

wkładki codzienne 250 – 300 zł
wkładki sportowe 270 – 350 zł

elemnet korygujący/odciążający 5-10 zł

 

Konsultacja kontrolna 60 zł

badania kontrolne i korekta wkładek wliczone są w koszt konsultacji kontrolnej

 

Słowa kluczowe: podolog sosnowiec, podolog katowice, ortopodolog, indywidualne wkładki do butów, wkładki projektowane na miarę, indywidualne wkładki termoplastyczne, wkładki termoformowane do butów, indywidualne wkładki do butów sportowych, indywidualne wkładki ortopedyczne, badania komputerowe stóp, badania motoryki chodu, wkładki dopasowane do stóp, sosnowiec, katowice, dąbrowa górnicza, czeladź, będzin, siemianowice śląskie, mysłowice, śląskie, centrum zdrowia stóp, zdrowe stopy

Adres: Kilińskiego 8, Sosnowiec, Śląskie. Telefon: 508 816 351